Rab v obrazech a pohybu – září 2021

Ischie v obrazech a v pohybu
září-říjen 2021

Nedělní kurz akvarelu nepravidelně

Rab v obrazech a pohybu 4. 9. – 11. 9. 2021

Popis dovolené Rab v obrazech a pohybu

Vydejte se s námi na chorvatský ostrov Rab, kde budeme týden malovat akvarelem, meditovat, cvičit čchi-kung a prozkoumávat celý ostrov.

V průběhu pobytu nabízíme masáže a terapie (shiatsu, thetahealing), plavby na lodi s fish piknikem a koupáním v odlehlých zátokách.

Ostrov Rab je výjimečný hlavně přírodou a určitou divokostí, protože na celém ostrově je pouze městečko Rab, který je vzdálen od hotelu 5km. Pláže jsou na celém ostrově, můžete si půjčit kola nebo si zajet vodním taxi do starobylého Rabu.

Ostrov Rab leží v Kvarnerském zálivu a je jedním z ekologicky nejčistších míst v této části Chorvatska s oblázkovými, kamenitými i písečnými plážemi a průzračným mořem. Oblast Suha Punta leží nedaleko středověkého městečka Rab, je to hustě zalesněná romantická krajina s vápencovými terasami, upravenými plážemi i divokými zátokami a možností naturálního koupání na nuda plážích.

Místo:

Chorvatsko – ostrov Rab

Typ zájezdu:

Pobytový zájezd s malováním a cvičením

Cena programu:

2 200 Kč

Lektoři:

 • Malování akvarelem: Veronika Wünsch
 • Meditace  a Čchi-kung: Ivana Dlohošová
 • Výlety, teatahealing: Dana Obermajerová

Ubytování:

Penzion Ludmila – 4 a 2 lůžk. apartámány s balkonem 7 nocí od 3 600 Kč

Stravování:

Vlastní, nebo polopenze

Doprava:

 • Vlastní
 • Autobus 2 690 Kč
 • Vlak + Katamarán z Rijeky cca 1.500 – 2 000 Kč

 

Ischie v obrazech a v pohybu 24. 9. – 4. 10. 2021

Popis dovolené Ischie v obrazech a v pohybu

Vydejte se s námi na italský termální ostrov Ischia, kde budeme týden malovat, relaxovat, cvičit čchi-kung a prozkoumávat celý ostrov.

V průběhu pobytu nabízíme masáže a terapie (aquahealing, shiatsu, thetahealing). Zátoky s horkými prameny, termální lázně moderní i starověké, léčebné lázně v horách, výstup na nejvyšší horu a společná plavba lodí.

Ubytovaní budeme v hotelu Castiglione Village & Spa*** v klidné části Forio – Panza se strategickou polohou pro výpravy po celém ostrově i pro koupání na rozmanitých plážích, s venkovním i vnitřním termálním bazénem, přírodní saunou a terasou s krásným výhledem na moře. Strava: polopenze (snídaně kontinentální, večeře salátový bufet a výběr z menu).

Podzimní termín je navíc několikadenní slavnost archanděla Michaela, která vrcholí lodním procesím a nakonec celé pobřeží rozsvítí fantastické ohňostroje. Byli jsme u toho a byl to opravdu fantastický zážitek.

Místo:

Itálie- ostrov Ischia

Typ zájezdu:

Pobytový zájezd s malováním a cvičením

Cena programu:

2 000 Kč

Lektoři:

 • Organizace, teatahealing: Dana Obermajerová
 • Malování akvarelem: Veronika Wünsch
 • Meditace  a Čchi-kung: Ivana Dlohošová

Ubytování:

Hotel Castiglione Village & Spa*** – 8 290 Kč /os/7 nocí s polopenzí

Stravování:

Polopenze

Doprava:

 • Autobus 4 490 Kč
 • Letecky cca 8 800 Kč

 

Nedělní kurz malování a kreslení v Praze

Popis kurzu akvarelu v Praze

Chcete se naučit malovat královskou technikou akvarelu? Líbí se vám nádherné akvarely, kde se barvy vpíjejí do sebe? Chcete získat vědomosti o papírech, štětcích i barvách? Jste zvědaví, jaká je historie malování? Máte chuť se dozvědět co nejvíce o akvarelu a sami si vyzkoušet namalovat zátiší, krajinu, portrét nebo fantazijní malbu?

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé

Poddejte se barvám pod mým vedením a budete překvapeni co dokážete namalovat. Nebudou vám stačit stěny a své blízké pak můžete obdarovat skutečným originálem!

Individuální přístup je samozřejmostí. Není problém, když přijde někdo zcela bez zkušeností. Na kurz kreslení a malování si nemusíte nosit vůbec nic, veškeré pomůcky jsou zdarma.

Obsah kurzu kreslení a malování

V kurzu malování se naučíte základy akvarelové techniky, míchání nejen akvarelových barev, kompozice, barevné neboli vzdušné perspektivy a různé finesy, které budete moci uplatnit ve své akvarelové tvorbě.

Součástí výuky je i kurz kreslení, bez kterého se neobejde žádná malířská technika. Naučíte se vizovat, naučíte se vymazlenou kreslířskou linku i jak dostat motiv do formátu papíru.

V kurzu malování a kreslení se pokaždé zaměřuji na něco jiného. Někdy malujeme tuší, někdy více kreslíme, ale pokaždé tvoříme a učíme se jak to namalovat lépe. Na mém kurzu si osvojíte akvarelovou techniku a především se naučíte dívat na svět jinýma očima, budete svět pozorovat z pohledu umělce!

Moje kurzy probíhají formou úvodní demonstrace – uvidíte přímo na místě v reálném čase, jak maluji já a potom si namalujete podobný námět.

Typ kurzu Celodenní kurz malování a kreslení
Místo Praha 10 – Francouzská ulice 96 (mapa)
Termíny

22.3. 2020

Čas

začátek v 11:00

konec v 16:30

Lektoři

Veronika Wünsch

Cena 1 100 Kč