Celodenní kurz akvarelu  27. 3. 2022

Individuální kurz akvarelu

Modrava  2. 7. – 9. 7. 2022

Chorvatsko – 3. 9. -10. 9. 2022

Celodenní kurz akvarelu v Praze

 • Chcete se naučit malovat královskou technikou akvarelu?
 • Líbí se vám nádherné akvarely, kde se barvy vpíjejí do sebe?
 • Chcete získat vědomosti o papírech, štětcích i barvách?
 • Jste zvědaví, jaká je historie malování?
 • Máte chuť se dozvědět co nejvíce o akvarelu a sami si vyzkoušet namalovat zátiší, krajinu, portrét nebo fantazijní malbu?

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé

Poddejte se barvám pod mým vedením a budete překvapeni co dokážete namalovat. Budete na sebe pyšní a své blízké pak můžete obdarovat skutečným originálem!

Individuální přístup je samozřejmostí. Není problém, když přijde někdo zcela bez zkušeností. Na kurz kreslení a malování si nemusíte nosit vůbec nic, veškeré pomůcky jsou ZDARMA.

Obsah kurzu

V kurzu malování se naučíte základy akvarelové techniky, míchání nejen akvarelových barev, kompozice, barevné neboli vzdušné perspektivy a různé finesy, které budete moci uplatnit ve své akvarelové tvorbě.

Součástí výuky je i kurz kreslení, bez kterého se neobejde žádná malířská technika. Naučíte se vizovat, naučíte se vymazlenou kreslířskou linku i jak dostat motiv do formátu papíru.

V kurzu malování a kreslení se pokaždé zaměřuji na něco jiného. Někdy malujeme tuší, někdy více kreslíme, ale pokaždé tvoříme a učíme se jak to namalovat lépe. Pochopíte, jak umělci používají pravou mozkovou hemisféru a jak se to naučit také. Na mém kurzu si osvojíte akvarelovou techniku a především se naučíte dívat na svět jinýma očima, budete svět pozorovat z pohledu umělce!

Moje kurzy probíhají formou úvodní demonstrace – uvidíte přímo na místě v reálném čase, jak maluji já a potom si namalujete podobný námět.

Typ kurzu Celodenní kurz malování a kreslení
Místo Praha 10 – Francouzská ulice 96 (mapa)
Termín

NEDĚLE 27. 3. 2022

Čas

začátek v 11:00

konec v 16:30

Lektoři

Veronika Wünsch

Cena 1 100 Kč

Individuální kurz akvarelu

Vše co je napsáno výše v kurzu pro skupiny naučím pochopitelně i v tomto kurzu.

V individuálním kurzu si společně domluvíme obsah přesně podle vašich potřeb a představ i časových možností. Od kresby a její techniky, cvičení, domácí úkoly 🙂 přes techniky akvarelu i základy míchání barev.

Rab v obrazech a pohybu

3. 9.-10. 9. 2022

Vydejte se s námi na chorvatský ostrov Rab, kde budeme týden malovat akvarelem, meditovat, cvičit čchi-kung a prozkoumávat celý ostrov.

V průběhu pobytu nabízíme především lekce malování a praktická cvičení v plenéru. Na dovolené si samozřejmě užijete i plážeplavby na lodi s fish piknikem a koupáním v odlehlých zátokách, výlety a navíc terapie shiatsu či thetahealing.

Ostrov Rab je výjimečný hlavně přírodou a určitou divokostí, protože na celém ostrově je pouze městečko Rab, který je vzdálen od hotelu 5km. Pláže jsou na celém ostrově, můžete si půjčit kola nebo si zajet vodním taxi do starobylého Rabu.

Ostrov Rab leží v Kvarnerském zálivu a je jedním z ekologicky nejčistších míst v této části Chorvatska s oblázkovými, kamenitými i písečnými plážemi a průzračným mořem. Oblast Suha Punta leží nedaleko středověkého městečka Rab, je to hustě zalesněná romantická krajina s vápencovými terasami, upravenými plážemi i divokými zátokami a možností naturálního koupání na nuda plážích.

 Místo: Chorvatsko – ostrov Rab

 

Termín: 3. 9. – 10. 9. 2022

Typ zájezdu:

Pobytový zájezd s malováním a cvičením

Cena programu: 2 200 Kč

Lektoři:

 • Malování akvarelem: Veronika Wünsch

 • Meditace  a Čchi-kung: Ivana Dlohošová

 • Výlety, thetahealing: Dana Obermajerová

Ubytování:

Penzion Vesna – 4 a 2 lůžk. apartmány s balkonem 7 nocí

Stravování:

Vlastní, nebo polopenze

Doprava:

 • Vlastní
 • Autobus cca 3500 Kč
 • Vlak 2930Kč + Katamarán z Rijeky cca 80 Kuna/260 Kč- ceny se momentálně dost mění