Kdo jsem a čemu se věnuji…

Jsem multipotenciální umělkyně. Grafička, designérka, ilustrátorka, herečka, malířka, sochařka a tvůrce textilních hraček. Od abstraktní malby až k hyperrealismu.

Všechno, co se týká umění, mě baví, dělám to a zanechávám stopu tady na Zemi. Poslední dobou se orientuji na akvarel jako médium a protože to je docela těžká disciplína, zcela mě pohltila. Pořádám kurzy akvarelu v Praze a také letní zájezdy k moři s výukou akvarelu. Také se zajímám o techniky olejomalby, o symboliku v umění, arteterapii a tančím argentiské tango.

Trochu z mé minulosti: Vystudovala jsem SUPŠ v oboru hračky a design dekorativních předmětů. Po studiích jsem v Praze dva roky pracovala jako módní návrhářka a pak jsem emigrovala do Francie. V Paříži jsem začala malovat abstraktní obrazy, proběhly nějaké výstavy a pak jsem se opět vrátila do Čech a začala jako grafik a art director.

Mnoho let jsem malovala keramiku pro Maříž, kde jsem se naučila glazovat a malovat na keramiku. Keramikou jsem se zabývala už dříve a vlastně nikdy nepřestala. V současnosti se zabývám internetovou grafikou pro marketing.